| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Статотчетность в Украине теперь можно подавать без посредников

8 Февраль, 2019 | 2 комментариев | Размещено в ИТ, статистика, Украина, финансы

Статистическую отчетность в Украине теперь предприятия могут подавать бесплатно без обращения к услугам посредников. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на сообщение Главного управления Госстата Украины.   С февраля 2019 года подача отчетов стала в электронном виде в органы статистики Украины стала возможна благодаря внедрению нового сервиса электронного декларирования – «Кабинет респондента», доступ к которому осуществляется по адресу: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

В «Кабинете респондента» компании могут в онлайн-режиме отчитываться по формам государственной статистической отчетности.

Для регистрации и работы в «Кабинете респондента» необходимо иметь электронную подпись с двумя сертификатами: для подписания и шифрования, также нужно иметь активный электронный ящик, через который будет осуществлена регистрация и идентификация пользователей.

На данный момент сервис поддерживает электронную подпись следующих акrредитованых центров сертификации ключей (АЦСК):

Інформаційно-довідковий департамент ДФС,

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,

ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна».

Перечень АЦСК, которые поддерживаются в «Кабинете респондента», будет расширяться.

Корректная работа в «Кабинете респондента» возможна в браузерах Internet Explorer версии не ниже 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

Программное обеспечение «Кабинет респондента» находится в тестовой эксплуатации.

© Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 314 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

2 комментариев to “Статотчетность в Украине теперь можно подавать без посредников”

 1. admin:

  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що 22.05.2019 набрав чинності Закон України від 16 травня 2019 року № 2725-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги»» (далі – Закон № 2725).
  Законом № 2725 врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.
  Зокрема, до Податкового кодексу України (ПКУ) введено поняття «кваліфікована електронна довірча послуга», «кваліфікований надавач електронних послуг», «кваліфікаційний електронний підпис чи печатка», «кваліфікована електронна позначка часу», «кваліфікований сертифікат відкритих ключів».
  Також Законом № 2725 уточнено, що єдиною підставою для відмови:
  ● у проходженні електронної ідентифікації платника податків в електронному кабінеті є недійсність кваліфікованого електронного підпису такого платника податків, у тому числі у зв’язку із закінченням строку дії відповідного сертифіката відкритого ключа;
  ● у прийнятті податкової декларації засобами електронного зв’язку в електронній формі є недійсність кваліфікованого електронного підпису чи печатки такого платника податків, у тому числі у зв’язку із закінченням строку дії відповідного сертифіката відкритого ключа, за умови, що така податкова декларація відповідає всім вимогам електронного документа і надана у форматі, доступному для її технічної обробки.
  Крім того, Законом № 2725 визначено, що кваліфікований надавач електронних довірчих послуг центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, безоплатно надає платникам податків кваліфіковані електронні довірчі послуги.
  Водночас, Законом № 2725 внесено зміни до Митного кодексу України (МКУ) та Закону України від 08 листопада 2018 року № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», відповідно до яких на 90 днів продовжено термін, протягом якого можливо буде здійснити митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що ввезені на територію України у період з 01.01.2015 і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.
  Закон № 2725 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» від 21.05.2019 № 93.

 2. admin:

  Подключило услугу 24 тыс. предприятий.

Оставить комментарий

<