| RSS

Банк «Львів» залучає фінансування від Triodos Investment Management на суму 5 мільйонів євро

19 Декабрь, 2018 | 1 комментарий | Размещено в банк, кредит, МСБ, Украина

Нідерландська компанія Triodos Investment Management через свої інклюзивні фінансові фонди: Фонд мікрофінансування Triodos та Фонд справедливого пайового фонду Triodos, надає кредитну лінію в розмірі 5 млн. євро українському банку “Львів”. Ця лінія зміцнить позиції банку “Львів” у кредитному фінансуванні вітчизняного мікро- і малого бізнесу та агросектору, які активно розвиваються. 

Triodos Investment Management є всесвітньо визнаним лідером в інвестуванні та дочірньою компанією Triodos Bank, одного з провідних світових банків із стабільного розвитку. Кредитна лінія є знаковою подією для “Банку Львів”, яка підтверджує спроможність Банку залучати комерційні кредити від провідних міжнародних інвесторів; і це також відображає зростаючу довіру інвесторів до України.

«Банк «Львів»- це одна з наших перших інвестицій в Україну. Ми бачимо чітку узгодженість місій між банком “Львів” та ” Triodos”. Ми цінуємо орієнтованість банку Львів на мікро, малий та середній бізнес та агросектор в Західній Україні, а також прагнення менеджменту підвищити конкурентоспроможність Банку в обслуговуванні цих секторів. Ми з нетерпінням чекаємо на розбудову довгострокових відносин”, – зазначила Росанна Саркеєва, регіональний менеджер Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії в управлінні компаніями Triodos Investment Management.

«Ми дуже раді, що стали одним з перших банків України, який отримав суттєву довгострокову кредитну лінію від Triodos Investment Management. За допомогою цієї кредитної лінії ми покращимо нашу кредитну пропозицію для МСБ у регіонах нашої присутності. Ця комерційна кредитна лінія також є сильним та позитивним сигналом для інших міжнародних інвесторів щодо інвестування в Україну та, зокрема, в наш банк. Це одночасно є й доповненням інших нещодавних фінансових угод – з KfW та Німецько-Українським фондом. Важливо зазначити, що ці події стали можливими завдяки тому, що швейцарський фонд ResposAbility став головним стратегічним акціонером нашого банку», – прокоментував Ашот Абраамян, Голова Правління банку «Львів».

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 121 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Банк «Львів» залучає фінансування від Triodos Investment Management на суму 5 мільйонів євро”

 1. admin:

  Банк «Львів» та НУФ розпочали співробітництво з кредитування МСП

  14.12.2018

  Повернутись назад
  14 грудня 2018 року Німецько-Український Фонд (НУФ) та Банк «Львів» підписали угоду про партнерство з метою спільної реалізації програм фонду з підтримки фінансування МСП, а також кредитні угоди для фінансування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 3 млн євро, частина з яких буде надана в національній валюті в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

  «Німецько-Український фонд радий розширенню кількості банків-партнерів та включенню в їх коло Банку «Львів», який має чітку орієнтацію та передовий досвід в кредитуванні та роботі з МСП, що дозволить НУФ значно розширити обсяги підтримки фінансування МСП в Західному регіоні України», – зазначив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.
  У рамках Програми НУФ, Банк «Львів» зможе фінансувати підприємців, які здійснюють діяльність у сільському господарстві, переробній промисловості, готельно-ресторанному бізнесі та реалізують енергоефективні проекти. Відтак, підприємці зможуть отримати кредити в національній валюті терміном до 6 років під проценту ставку на рівні 16% річних, а також у валюті терміном до 5 років під ставку від 7,5% річних.
  «Наш Банк активно розвивається і ми дуже раді новому партнерству Банку Львів з Німецько-Українським фондом. Підписання договору ще раз підтверджує довіру до Банку міжнародних партнерів. Завдяки програмі ми зможемо фінансувати бізнес- та агро-клієнтів на ще кращих умовах, чітко слідуючи своїй меті стати надійним фінансовим партнером для бізнесу і агровиробників у Західній Україні. Ми переконані, що розвиток малого бізнесу лежить в основі розвитку економіки країни в цілому», – прокоментував Ашот Абраамян, Голова Правління Банку «Львів».
  «В рамках нової Програми з підтримки інвестицій МСП за рахунок фінансової допомоги Європейського Союзу та позики Уряду Німеччини нам вдалося реалізувати ефективну модель підтримки фінансування МСП, яка пропонує доступний, довгостроковий кредит в національній валюті», — зазначив в.о. керівника НУФ Валерій Майборода.
  Банк Львів швидко і впевнено реалізовує нову стратегію розвитку, підтверджуючи свою європейську надійність та європейські стандарти обслуговування, щоб стати кращим банком в Україні для малого і середнього бізнесу.

Оставить комментарий

<