| RSS

accounting outsourcing in ukraine

С 1 октября! Миндоходов начало принимать отчеты и платежи по единому соцвзносу!

Отныне Министерство доходов и сборов Украины начинает процедуру администрирования единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование — отчитываемся в Миндоходов и платим ЕСВ на новые счета
Відтепер Міндоходів прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», — підкреслив Міністр.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України.

Завантажити нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ >>>

Деталізація для Києва за видами платежів по ЄСВ Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску. 

Завантажити нові форми з ЄСВ:

Додаток 4 (Завантажити)

Продовження Додатку 4 (Завантажити)

Продовження додатку 4 (Завантажити)

Продовження додатку 4 (Завантажити)

Продовження додатку 4 (Завантажити)

Продовження додатку 4 (Завантажити)

Продовження додатку 4 (Завантажити)

Додаток 5 (Завантажити)

Продовження додатку 5 (Завантажити)

Додаток 6 (Завантажити)

Додаток 7 (Завантажити)

Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Наказ Міндоходів України від 09.09.13 № 455) (завантажити)

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Наказ Міндоходів України від 09.09.13 №454) (Завантажити >>)

Нагадаємо, що адміністрування єдиного внеску Міндоходів розпочато у зв’язку з набранням чинності законами України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” № 406-VII (далі – Закон № 406), сообщает «Дебет-кредит».

Оставить комментарий 7463 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<