| RSS

accounting outsourcing in ukraine

ПриватБанк та Ria Money Transfer запустили сервіс переказу коштів на картки всіх банків партнерів Ria в Україні

19 Апрель, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, карточки, Платежи, Украина

ПриватБанк в партнерстві з одним зі світових лідерів у галузі платіжних послуг Ria Money Transfer розширюють можливості відправлення прямих переказів з-за кордону на картки українців. 

Тепер клієнти Ria можуть надсилати перекази як на картки ПриватБанку в валютах євро (EUR), доларах США (USD) або українська гривня (UAH),  так і  на картки інших українських банків у валюті українська гривня (UAH) безпосередньо на рахунок або картку — без візиту в банк або використання дистанційних каналів самообслуговування.

Щоб отримати грошовий переказ Ria з будь-якої країни світу напряму на банківський рахунок або картку, потрібно під час відправки переказу просто зазначити номер рахунку або картки. Одержувач отримує повідомлення від банку про надходження грошей.

«Наше партнерство з Ria, однією з найбільших світових систем грошових переказів, що динамічно розвивається, дає українцям ще більше можливостей підтримати один одного, в якій би точці світу вони не перебували, — говорить керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко. — Завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання міжнародних переказів простим і комфортним, без додаткових зусиль з боку одержувача, що дозволяє ПриватБанку залишатися національним лідером цього ринку».

(c) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 350 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<