| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк видав понад 170 мільйонів гривень на кредитування ОСББ

10 Ноябрь, 2021 | 1 комментарий | Размещено в банк, кредит, Украина

Станом на початок листопада 2021 року Кредобанк видав 50 кредитів для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на суму понад 170 мільйонів гривень у рамках державної програми «Енергодім». Основну частину позик складають кредити на повну термомодернізацію будинків. 

У рамках державної програми «Енергодім» найбільше кредитів було видано по Львову та області — 17 кредитів на суму 83,2 млн. грн. Відповідно за  вагомий внесок у реалізацію державної Програми енергозбереження Кредобанк отримав подяку від Львівської облдержадміністрації.

«Кредобанк розпочав підтримку ОСББ ще у 2016 році, беручи за приклад досвід Польщі, де тривалий час працює державна програма для підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Партнерську угоду з Фондом енергоефективності України про участь у програмі «Енергодім» Кредобанк підписав у червні 2020 року. Завдяки грантовій підтримці від Фонду енергоефективності, а також завдяки додатковому відшкодуванню відсотків та/або частини тіла кредиту від органів місцевого самоврядування, витрати співвласників ОСББ на термомодернізацію будинку зводяться до мінімуму.» — говорить куратор напрямку кредитування ОСББ Департаменту розвитку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Наталя Коляда.

Кредобанк також виступив партнером XII Всеукраїнського форуму ОСББ у Львові, де для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків були запрезентовані нові можливості для комплексної термомодернізації будинків.

На сьогодні ОСББ може отримати кредит у Кредобанку за ставкою від 12,5% річних. Кредити для ОСББ видаються без забезпечення, без поруки та без будь-яких інших гарантій зі сторони позичальника. Максимальна сума кредиту становить 10 мільйонів гривень, термін кредитування – до 10 років. Можливе відтермінування сплати за кредитом на строк до 12 місяців. У рамках цієї програми ОСББ має можливість отримати відшкодування витрат на здійснення енергоефективних заходів в будинку в розмірі від 40 до 70% від вартості проєкту. Основні критерії для отримання кредиту: термін діяльності ОСББ більше 6 місяців, середній рівень збору платежів співвласників не нижче 85% затвердженого кошторису, відсутність заборгованості перед ресурсопостачальними організаціями та відмінна ділова репутація.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 740 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Кредобанк видав понад 170 мільйонів гривень на кредитування ОСББ”

 1. admin:

  Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності банківських депозитів від «Стандарт-Рейтинг»
  За підсумками 9 місяців 2021 року Кредобанк зайняв другу сходинку в рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».
  При формуванні рейтингу аналітики агентства врахували, що Кредобанк з початку року скоротив частку NPL в кредитному портфелі на 2,49 п. п. до 6,68%, що значно нижче середнього по ринку показника, та збільшив приріст власного капіталу на 21,94%.
  Тридцять п’ятий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентство «Стандарт рейтинг» проводило серед 56 українських банків. Рейтинг надійності депозитів українських банків оцінювався за моделлю CAMEL. Під час рейтингового дослідження враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.
  «У цьому році дуже добре спрацювала пропозиція всієї депозитної лінійки в онлайн-банкінгу. Частка залучених депозитів онлайн майже в два рази перевищила залучення депозитів традиційним шляхом через мережу відділень банку. Одними з найпривабливіших пропозицій протягом 2021 року в депозитній лінійці банку були депозити «Прибутковий» з виплатою відсотків в кінці терміну та без можливості дострокового погашення — для масового сегменту та депозит «Friends&Family» — для клієнтів VIP (мінімальна сума депозиту від 500 тис грн або 20 тис дол США/євро).»– говорить Голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
  У 2021 році Кредобанк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити», «Автокредити» та «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» рейтингу «Найкращі банківські продукти» від агентства «Простобанк Консалтинг».
  За підсумками ІІІ кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу стійкості від фінансового порталу «Мінфін», де банк показав високий рівень стійкості до стресів і лояльність вкладників з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.
  Окрім того, Кредобанк увійшов до трійки лідерів з іпотечного кредитування та автокредитування за результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України» від інформаційного агентства «Фінансовий клуб» й посів лідерські позиції в рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус», а також увійшов до ТОП-5 ренкінгу фінансової надійності банків України від Youcontrol. Кредобанк також є лідером рейтингу в номінації «ставки та комісії» та займає провідне місце в іпотечному кредитуванні в рейтинговому дослідженні видання Forbes.

Оставить комментарий

<