| RSS

accounting outsourcing in ukraine

У 2021 році Кредобанк видав автокредитів на більш як 1,5 мільярда гривень

29 Август, 2021 | 1 комментарий | Размещено в банк, кредит, Украина

Станом на середину серпня 2021 року Кредобанк видав  кредитів на автомобілі на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень, що перевищує суму виданих автокредитів за 2020 рік. Протягом липня 2021 року банк видав майже 500 автокредитів на понад 293 мільйони гривень, а за два місяці літа – 911 кредитів на майже 535 мільйонів гривень. 

У видачах автокредитів переважають кредити на нові автомобілі – у 2021 році це майже 2400 кредитів на загальну суму понад 1,41 мільярда гривень, що більше, ніж за весь 2020 рік. Банк також видав 278 кредитів на автомобілі з пробігом на загальну суму 130 мільйонів гривень. Протягом 2020 року банк видав 2518 кредитів на нові автомобілі на 1,35 мільярда гривень та майже 400 кредитів на вживані авто на 160 мільйонів гривень.

Позичальниками банку у кредитах на автомобілі найчастіше є чоловіки віком 30-40 років. Участь клієнта власними коштами складає в середньому 30%, найпопулярніший строк автокредитування – 84 місяці.

«Кредобанк зберігає  позиції у ТОП-3  українського ринку автокредитування. Сьогодні ми пропонуємо повний спектр послуг для фізичних осіб – фінансування купівлі авто на первинному та вторинному ринках, кредити на поточні потреби під заставу автомобілів, а також фінансовий лізинг. Нашими перевагами є швидке прийняття кредитного рішення, просте оформлення та додаткові можливості завдяки програмам співпраці з провідними автодилерами України», – говорить  директор департаменту автокредитування АТ «Кредобанк» Богдан Береговський.

Нині Кредобанк співпрацює з близько 600 партнерами на ринку автомобілів, проводить постійні акції з імпортерами автомобілів «Фалькон-Авто», «Сі Ей Автомотів» «Дженерал Авто Груп», «Пежо Сітроен Україна», «Автоторіно», ТОВ «Хюндай Мотор Україна», АВТ «Баварія», Компанія «Єврокар», «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» та ін. Окрім того, Кредобанк також має спеціальні кредитні програми на автомобілі марок BMW, Peugeot, Citroёn, Opel, DS, Skoda, Hyundai, Mitsubishi, FIAT, Ravon та ін.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 122 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “У 2021 році Кредобанк видав автокредитів на більш як 1,5 мільярда гривень”

 1. admin:

  Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності банківських депозитів від «Стандарт-Рейтинг»
  За підсумками 9 місяців 2021 року Кредобанк зайняв другу сходинку в рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».
  При формуванні рейтингу аналітики агентства врахували, що Кредобанк з початку року скоротив частку NPL в кредитному портфелі на 2,49 п. п. до 6,68%, що значно нижче середнього по ринку показника, та збільшив приріст власного капіталу на 21,94%.
  Тридцять п’ятий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентство «Стандарт рейтинг» проводило серед 56 українських банків. Рейтинг надійності депозитів українських банків оцінювався за моделлю CAMEL. Під час рейтингового дослідження враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.
  «У цьому році дуже добре спрацювала пропозиція всієї депозитної лінійки в онлайн-банкінгу. Частка залучених депозитів онлайн майже в два рази перевищила залучення депозитів традиційним шляхом через мережу відділень банку. Одними з найпривабливіших пропозицій протягом 2021 року в депозитній лінійці банку були депозити «Прибутковий» з виплатою відсотків в кінці терміну та без можливості дострокового погашення — для масового сегменту та депозит «Friends&Family» — для клієнтів VIP (мінімальна сума депозиту від 500 тис грн або 20 тис дол США/євро).»– говорить Голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
  У 2021 році Кредобанк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити», «Автокредити» та «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» рейтингу «Найкращі банківські продукти» від агентства «Простобанк Консалтинг».
  За підсумками ІІІ кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу стійкості від фінансового порталу «Мінфін», де банк показав високий рівень стійкості до стресів і лояльність вкладників з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.
  Окрім того, Кредобанк увійшов до трійки лідерів з іпотечного кредитування та автокредитування за результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України» від інформаційного агентства «Фінансовий клуб» й посів лідерські позиції в рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус», а також увійшов до ТОП-5 ренкінгу фінансової надійності банків України від Youcontrol. Кредобанк також є лідером рейтингу в номінації «ставки та комісії» та займає провідне місце в іпотечному кредитуванні в рейтинговому дослідженні видання Forbes.

Оставить комментарий

<