| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Українська фінтех асоціація відкрила новий напрямок — EduTech

29 Январь, 2021 | 1 комментарий | Размещено в ИТ, Украина, финтех

Напрямом керуватиме на посаді Заступника Голови Правління Асоціації – Катерина Могильницька. Робота напряму буде сфокусована на digital-трансформації освіти в сфері фінансових технологій, інноваційних рішеннях, взаємодії з українськими та міжнародними FinTech- та EduTech-провайдерами щодо розвитку ФінТех Лабораторій. 

«Це питання ми обговорювали з учасниками ринку з перших днів. Ми зосередимо зусилля на питаннях цифрової трансформації освіти в сфері фінансових технологій за допомогою використання рішень українських FinTech-компаній, масштабування наших напрацювань в сфері ФінТех Лабораторій та кращих міжнародних практик задля посилення кадрового потенціалу ринку фінансових технологій. Упевнений, Катерина примножить досягнення Асоціації та зможе сприяти розвитку доступності взаємодії наукової спільноти з фінтех індустрією», — розповів Ростислав Дюк, Голова правління UAFIC.

На посаді заступника Голови Правління Асоціації Катерина Могильницька відповідатиме за розвиток EduTech напрямку, взаємодію з вищими навчальними закладами з метою популяризації викладання дисциплін необхідних для розвитку фінтех спеціалістів та розвитку ФінТех Лабораторій у ВНЗ. Пані Могильницька має великий досвід та доклала чимало зусиль задля того, щоб налагодити взаємодію між Україною та Китаєм в частині розвитку інновацій, є експерткою з суспільно — політичних питань , авторкою багатьох наукових статей, а також викладачкою Інституту Міжнародних відносин.

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній — це неприбуткова організація, що розвиває фінтех-екосистему та підвищує рівень фінансової інклюзії в Україні. Ми об’єднуємо державні структури, класичний бізнес, стартапи, інвесторів та ком’юніті. Асоціація, що налічує більше 60 мемберів, почала працювати у червні 2018 року.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 91 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Українська фінтех асоціація відкрила новий напрямок — EduTech”

  1. admin:

    Асоціація FinTech, що налічує більше 60 мемберів, почала працювати у червні 2018 року.

Оставить комментарий

<