| RSS

accounting outsourcing in ukraine

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 750 000 гривень

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби і тепер клієнти можуть отримати кредит готівкою до 750 000 гривень в рамках продукту «Універсальний XXL»

Відповідно до оновлених пропозицій готівкового кредитування, клієнти можуть отримати кредит на будь-які потреби на суму від 200 до 750 тис. грн. на строк до 84 місяців (7 років). Для отримання кредиту треба бути старше 27 років, мати офіційну заробітну плату від 25 000 грн., офіційне працевлаштування – більше 24 місяців. Кредити надаються українцям з постійною реєстрацією на території України. Банк надає кредит під 36,0% річних та стягує щомісячну комісію – 0,85%.

Також банк запровадив нову послугу «SMS – довідка по Вашому кредиту»

Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

Варто лише надіслати SMS – повідомлення на короткий номер 9707 вказавши наступну інформацію у sms номер кредитного договору (10 цифр).

Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів.

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх.

 (с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 541 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<