| RSS

accounting outsourcing in ukraine

lifecell пропонує 5 ГБ мобільного інтернету до Дня незалежності України

23 Август, 2022 | 1 комментарий | Размещено в жизнь, ИТ, МСБ, Турция, Украина

Мобільний оператор lifecell запускає акцію до Дня державного прапора та Дня незалежності України.

За умовами акції у період з 23 по 25 серпня 2022 року кожен індивідуальний абонент lifecell зможе замовити 5 ГБ мобільного інтернету лише за 0,01 грн.

Використати ці гігабайти можна буде протягом 5 днів після замовлення. Акційні гігабайти будуть списуватися з рахунку в першу чергу, перед звичайними тарифними гігабайтами.

Скористатися акційною пропозицією можна на сайті оператора або через USSD-код: *431*21#.

lifecell — український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі, втілюючи проєкти, спрямовані на розвиток «розумного міста», «розумного регіону», покращення безпеки громадян і розбудови мереж IoT (інтернету речей).

Діджитал-оператор lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи та послуги для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо компанії входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, застосунки TV+, lifecell music тощо.

Станом на кінець 2 кв. 2022 року активна 3-місячна абонентська база lifecell склала 8,4 млн користувачів.

lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 4988 просмотров, 2 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “lifecell пропонує 5 ГБ мобільного інтернету до Дня незалежності України”

  1. admin:

    lifecell запускає RCS канал для бізнеса

    15 вересня 2022 року. Мобільний оператор lifecell першим з українських мобільних операторів запускає RCS-розсилки для бізнесу через платформу Omnicell.

    RCS (rich communication services) – це протокол обміну повідомленнями від Google, завдяки якому Android-пристрої можуть обмінюватися повідомленнями мультимедіа та іншим різноманітним наповненням, а саме картинками, відео, екшн-кнопками, через інтернет.

    Ця технологія дає значно більше можливостей для бізнесу, ніж звичайна розсилка простих повідомлень. При цьому використовується додаток для повідомлень, встановлений за замовчуванням, тобто абонентам не потрібно нічого додатково встановлювати.

Оставить комментарий

<