| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Голова наглядової Ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала керівництву польського фінансового нагляду

20 Май, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, кадры, Польша, Украина

Голова наглядової Ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала керівництву польського фінансового нагляду за партнерську підтримку банку під час війни. 

Шерон Іскі, голова наглядової ради ПриватБанку під час зустрічі з головою правління Комісії фінансового нагляду Польщі (KNF) Яцеком Ястшембським подякувала керівництву регулятора та банківській спільноті Польщі за партнерську підтримку найбільшого українського банку під час війни.

На початку березня Комісія організувала зустріч представників польського наглядового органу та банків з представниками ПриватБанку, щоб домовитися про те, як підтримати найбільший український банк. Яцек Ястшембскі особисто брав участь у координації діяльності з підтримки ПриватБанку у міграції до хмарних сервісів, щоб клієнти й надалі могли безпечно користуватися нашими послугами.

Пріоритетним завданням було й забезпечення безперервності доставки готівки до відділень банку та мережі банкоматів, адже парк броньованих машин суттєво зменшився, коли частину з них було передано українській армії. Внесок Польської Пошти (Poczta Polska) у діяльність, ініційовану KNF, у вигляді безкоштовної доставки семи інкасаторських машин для ПриватБанку, забезпечила безпечну доставку готівки українцям у найважчий період.

«У такі складні часи важливі не просто слова підтримки, а конкретні дії. ПриватБанк, як і всі українці, безмежно вдячні Польщі за все те, що вона зробила і продовжує робити для нашої держави. Ми завжди будемо пам’ятати про цей жест добросусідства і партнерства», сказала Шерон під час зустрічі. Також під час зустрічі обговорювалася поточна ситуація в Україні, з особливим акцентом на український банківський сектор.

(c) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 356 просмотров, 2 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Голова наглядової Ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала керівництву польського фінансового нагляду”

 1. admin:

  ПриватБанк відстояв у Верховному Суді додаткові майнові вимоги на 500 млн грн до банкрута

  25 травня Судова палата з розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського у складі Верховного Суду підтвердила законність додаткових вимог АТ КБ «ПриватБанк» на суму більше 500 млн грн у справі № 904/5314/20 про банкрутство ТОВ «Товариство освіти ім. М.С. Грушевського».

  Вимоги держбанку складаються із заборгованості з винагороди, оплату якої сторони погодили умовами кредитних договорів. Загальний розмір заборгованості банкрута перед ПриватБанком становить більше 874 млн. грн. Кредитори боржника, що пов’язані з колишнім топ менеджментом банку, безуспішно намагалися поставити під сумнів майнові вимоги банку з метою зменшення впливу держбанку у процедурі банкрутства компанії.

  “Окрім захисту прав банку як кредитора, додаткова цінність цієї перемоги полягає в тому, що правові висновки, викладені Верховним Судом у вказаній справі, матимуть безумовний вплив на розгляд судами вимог банку з винагороди в інших справах, — відзначив Олег Лазовський, керівник напрямку ПриватБанку з судової практики та банкрутства. — Загальна сума таких вимог складає більше ніж 1 млрд. грн”.

  Нагадаємо, що саме у цій справі про банкрутство, пов’язані кредитори боржника, намагаються позбавити держбанк права власності на будівлю у м. Дніпро. Касаційна скарга ПриватБанку на постанову Центрального апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Дніпропетровської області у цій справі призначена Верховним Судом до розгляду на 15 червня 2022 року.

Оставить комментарий

<