| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Активи банку «Земельний капітал» – завод із виробництва біоетанолу – на торгах 3 червня

24 Май, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, Украина

Фонд гарантування вкладів анонсує чергові аукціони з продажу активів банків, що ліквідуються. Так, 3 червня у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон, лотом на якому стане об’єкт незавершеного будівництва – комплекс будівель і споруд заводу з переробки кукурудзи на біоетанол. Активи перебувають на балансі АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» і на продаж виставляються повторно. 

Одним лотом на торги виставлено об’єкт незавершеного будівництва – комплекс будівель і споруд заводу з переробки кукурудзи на біоетанол загальною площею 12003,7 кв. м, а також обладнання та інше рухоме майно. Місце розташування виставлених на продаж активів — Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Богодухівська, 20.

Відкриті електронні торги відбудуться 3 червня 2022 року в системі Prozorro.Продажі.

Початкова ціна реалізації лоту – 204,47 млн грн.

Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі.

Детальна інформація про лот G22N021137 та умови участі в аукціоні розміщенана сайті Фонду, а також на сайті Prozorro.Продажі.

Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки зкредиторами АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ».

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 366 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Активи банку «Земельний капітал» – завод із виробництва біоетанолу – на торгах 3 червня”

  1. admin:

    Фонд гарантування вкладів уперше виставляє на продаж приміщення головного офісу АТ «КБ «Земельний капітал», розташованого у центрі міста Дніпро. Аукціон відбудеться уже 6 червня у системі Prozorro.Продажі.

    Так, одним лотом на торги виставлено нежитлові приміщення на першому поверсі житлового будинку загальною площею 770,5 кв.м, ґанок загальною площею 11,7 кв.м, а також основні засоби. Приміщення – колишній головний офіс АТ «КБ «Земельний капітал» – розташовуються у центральній частині Дніпра, просп. Пушкіна, 15.

    Відкриті електронні торги відбудуться 6 червня 2022 року в системі Prozorro.Продажі.

    Початкова ціна реалізації лоту – 14,29 млн грн.

Оставить комментарий

<