| RSS

accounting outsourcing in ukraine

PKO Bank Polski виділив на допомогу українцям майже 70 мільйонів гривень

28 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, жизнь, Польша, Украина

Станом на сьогодні на рахунок благодійного фонду акціонера Кредобанку PKO Bank Polski перераховано майже 10 мільйонів злотих. Фінансову допомогу отримують громадські організації, які безпосередньо опікуються українськими біженцями, що перебувають на території Польщі. Наразі благодійний фонд „Fundacja PKO Banku Polskiego” підтримав 30 таких організацій на суму понад 3,5 мільйона злотих. 

 У перший день повномасштабної військової агресії Росії проти України PKO Bank Polski оголосив про громадську збірку на допомогу українцям через благодійний фонд Fundacja PKO Banku Polskiego  та зібрав за чотири дні три мільйони злотих. До зібраної суми банк додав ще три мільйони злотих. Збір коштів триває дотепер.

 «Кредобанк, будучи надійним, системно важливим українським банком з Групи Капіталу PKO Bank Polski, з перших днів військової агресії Росії проти України забезпечив безперебійне обслуговування українських клієнтів. Ми пишаємося тим, що волонтери з наших банків щоденно допомагають українцям також у Польщі, забезпечуючи таку важливу сьогодні для них підтримку. Поляки, які отримали такий досвід у минулому столітті, знають, як важливо не залишатися наодинці у складний воєнний час. Попри війну, ми не зупиняємо роботу Кредобанку. Навпаки — важко працюємо, підтримуємо і допомагаємо вистояти в ці складні часи людям, які зараз мріють про безпечну Україну знову.» — заступник голови правління PKO Bank Polski та Голова Наглядової Ради Кредобанку Макс Крачковський.

 З перших днів повномасштабної військової агресії Росії проти України Кредобанк активно допомагає обороні України та в евакуації громадян із зон бойових дій. Загальна сума витрат банку на ці потреби перевищила 2 мільйони гривень.

Для оборонних та гуманітарних потреб Кредобанк:

  • Надав 1 мільйон гривень для оборонних потреб міста Львова;
  • Надав 150 тисяч гривень для організації харчування евакуйованих у передмістя соціально незахищених мешканців Харкова;
  • спільно з PKO Bank Polski забезпечив транспортування з України до Польщі 300 осіб, переважно жінок з дітьми, із регіонів, які постраждали від бойових дій. Усім надається допомога, турбота та житло в околицях Сандомежа та Любліна;
  • Передав 2 броньованих автомобілі та генератори для потреб Збройних Сил України;
  • Передав 2 легкових автомобілі для потреб територіальної оборони Києва та 2 легкових автомобілі для потреб територіальної оборони Львова;
  • Надав одяг, меблі, холодильники та вогнегасники НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» (м. Київ);
  • Придбав 100 комплектів для зовнішньої фіксації кісткових стрижнів для потреб відділення травматології «Лікарні Святого Пантелеймона» КНП «Перше територіальне медичне об’єднання м. Львова».

Окрім того, Кредобанку за підтримки акціонера PKO Bank Polski вдалося евакуювати до Польщі понад 750 людей — своїх працівників з їхніми родинами, які перебували у зонах активних бойових дій. Більшість із них поселили в готелі поблизу Варшави та надали  транспорт, проживання, медичне обслуговування, супровід психологів та предмети побуту.

«Ми дбаємо та співпереживаємо кожному. Наша команда працює безперервно та впроваджує нові дистанційні послуги, щоб кожен клієнт був в безпеці в цей важкий для України час. Колеги з Польщі дивувалися і дивуються, що банківська система в Україні функціонує. Ми втрималися і вистояли завдяки підтримці акціонера Кредобанку PKO Bank Polski, а також нашій стратегії дій на випадок війни. Світ з Україною, і наша згуртованість – це шлях до перемоги.», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 904 просмотров, 2 - сегодня |

Оставить комментарий

<