| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Украинский Дельтабанк привлечет субординированный кредит в объеме $15 млн

1 Ноябрь, 2007 | 2 комментариев | Размещено в кредит

Украинский Дельтабанк намерен привлечь субординированный кредит общим объемом до $15 млн. Кредит будет предоставлен Международной Финансовой Корпорацией (МФК, International Finance Corporation, IFC), входящей в группу Мирового Банка. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на пресс-службу банка. Кредит привлекается с целью диверсификации структуры капитала банка и повышения уровня адекватности капитала. Кредитные средства будут направлены на реализацию развитие проектов по потребительскому кредитованию. В рамках дальнейшего сотрудничества планируется, что IFC также выпустит гарантию на сумму до $25 млн для поддержки одного из будущих выпусков корпоративных облигаций Дельтабанка. ООО «Коммерческий банк «Дельта» зарегистрировано Национальным Банком Украины 9 февраля 2006 г. Дельтабанк – специализированное розничное финансовое учреждение. Дельтабанк входит в тройку лидеров отечественного рынка потребкредитования, занимая порядка 25% данного сегмента. По состоянию на 1 октября 2007 г кредитный портфель физических лиц Дельтабанка составил EUR 185 млн, сумма чистых активов достигла EUR 304 млн. К настоящему времени открыты 11 отделений банка, количество точек продаж превысило 4 тыс. Ключевыми партнерами банка в развитии каналов продаж являются сети «Фокстрот», «АБВ-техника», «Домотехника», «7-й континент», «Мобилочка», «Алло», «Мелафон», «Фокус», «Ситиком», «Сильпо», «Фора» и другие. Единоличным учредителем и владельцем банка является Николай Лагун.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 6446 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

2 комментариев to “Украинский Дельтабанк привлечет субординированный кредит в объеме $15 млн”

 1. Anonymous:

  самый агрессивный банк последних 2 лет в Украине. С такими амбициями недалеко до краха: просто не понятно как удается банку минимизировать риски при такой политике кредитования? Деньги здесь и сразу …

 2. admin:

  ПУЛ АКТИВІВ АT «ДЕЛЬТА БАНК» ПОВТОРНО ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ НА МАЙДАНЧИКУ DEBTХ
  ПРЕС-РЕЛІЗ

  debtx24 травня 2019 року відбудеться повторний аукціон з продажу пулу активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» балансовою вартістю 4 845 892,85 тис грн, більшу частину якого становлять права вимоги за кредитами юридичним особам (15 шт), майнові права за кредитними договорами (7 шт.), дебіторська заборгованість. Деякі активи перебувають у заставі Національного банку України й АТ «УКРЕКСІМБАНК».

  У забезпеченні за кредитами – привабливі об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, розташовані в Одеській області, зокрема:

  — 39 тис. м² промислової нерухомості;

  — діючий масложировий виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до під’їзної залізничної колії та морського транспортного порту;

  — 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножиркомбінату. Передбачалось будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу;

  — діючий олійножиркомбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу. Розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель.

  Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни протягом дня.

  Аукціон розпочинається 24.05.2019 у проміжок часу з 9-30 до 10-00.

  Кінцевий термін прийняття заяв: 24.05.2019 до 16:00

  Усі зацікавлені сторони повинні подати свою реєстраційну інформацію відповідно до наданих вимог через веб-сторінку debtx.com завчасно з метою належного опрацювання такої інформації та її підтвердження.

  Ознайомлення з активом відбувається шляхом надання доступу до інформації про актив через веб-сторінку debtx.com для зареєстрованих учасників торгів (аукціону) та кімнатах даних банків, активи яких входять до складу пулу.

  Також ознайомитися з активами можна у кімнаті даних, доступ до якої надає Фонд гарантування. Для цього необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (torgi.fg.gov.ua/nda). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді. Більш докладна інформація про лот доступна на Інформаційному порталі Фонду гарантування.

Оставить комментарий

<