| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Запасы зерна в Украине к 1 декабря на 29% больше прошлогодних — Госстат

17 Декабрь, 2013 | 2 комментариев | Размещено в статистика, Украина

Запасы зерна в аграрных предприятиях Украины (кроме малых) и предприятиях, занимающихся его хранением и переработкой, к 1 декабря 2013 года составили 27,6 млн тонн, что на 29% больше по сравнению с аналогичной датой 2012 года, сообщила Государственная служба статистики в понедельник.

По ее данным, в частности, запасы пшеницы на этих предприятиях к указанной дате составляли 8,2 млн тонн, ячменя – 2,1 млн тонн, кукурузы – 15,6 млн тонн, ржи – 0,4 млн тонн.

Непосредственно в аграрных предприятиях запасы зерна к 1 декабря составили 15,3 млн тонн, что на 43% больше прошлогодних, в том числе пшеницы – 4,7 млн тонн, ячменя – 1,6 млн тонн, кукурузы – 7,8 млн тонн, ржи – 0,2 млн тонн.

Согласно данным Госстата, запасы семян подсолнечника на отчетную дату составили 7,3 млн тонн – на 51% больше против прошлого года. Непосредственно в агропредприятиях хранилось 3,5 млн тонн (на 61% больше), на предприятиях, которые осуществляют переработку и хранение семян подсолнечника– 3,8 млн тонн (на 42% больше).

Как сообщалось, Украина по состоянию на 6 декабря обмолотила зерновые и зернобобовые культуры на 15,698 млн га (99% уборочных площадей), собрав около 63,071 млн тонн зерна.

По материалам Интерфакс-Украина

Оставить комментарий 1358 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

2 комментариев to “Запасы зерна в Украине к 1 декабря на 29% больше прошлогодних — Госстат”

  1. admin:

    Украина экспортировала 23,128 миллиона тонн зерна с начала маркетингового сезона 2019/20 годов, что на 6,174 миллиона тонн больше, чем за такой же период годом ранее, сообщило в пятницу министерство аграрной политики.

    В сообщении ведомства говорится, что по данным на 22 ноября, за рубеж было продано, в частности, 12,900 миллиона тонн пшеницы (на 4,011 миллиона тонн больше, чем на аналогичную дате предыдущего сезона), 3,453 миллиона тонн ячменя (плюс 0,450 миллиона тонн), 6,469 миллиона тонн кукурузы (плюс 1,753 миллиона тонн).

    В сезоне 2018/19 годов, завершившемся 30 июня, экспорт зерна увеличился до 49,995 миллиона тонн с 39,38 миллиона тонн в предыдущем сезоне.

    Украина собрала в 2018 году рекордные 70 миллионов тонн зерновых и рассчитывает, что урожай 2019 года составит 74 миллиона тонн. По данным на 20 ноября, сбор зерна нового урожая достиг 73 миллионов тонн.

  2. admin:

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02.11.2021 за № 1411/37033) затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – Порядок).
    Порядок розроблено, зокрема відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), Податкового кодексу України.
    Порядок визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – ФОП), які відповідно до Закону зобов’язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об’єкті) такого ФОП.
    У цьому Порядку терміни вживаються в таких значеннях:
    ► документи, які підтверджують облік та походження товарів – Форма ведення обліку товарних запасів, визначена додатком до цього Порядку (далі – Форма обліку), та первинні документи;
    ► первинні документи – опис залишку товарів на початок обліку, накладні, транспортні документи, митні декларації, акти закупки, фіскальні чеки, товарні чеки, інші документи, що містять реквізити, які дозволяють ідентифікувати постачальника та отримувача товару (найменування суб’єкта господарювання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП) або код згідно з ЄДРПОУ суб’єкта господарювання, серія та номер паспорта / номер ID картки для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття РНОКПП та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відповідну відмітку в паспорті), дату проведення операції, найменування, кількість та вартість товару.
    Опис залишку товарів на початок обліку складається в довільній формі та має містити інформацію про: найменування товарів, наявних у такої ФОП на дату набуття ним обов’язку щодо ведення обліку товарних запасів, кількості таких товарів (із зазначенням одиниці виміру) та їх вартості, самостійно визначеної ФОП.
    У первинних документах, що засвідчують знищення, втрату або використання товарів на власні потреби, зазначається вартість товару за ціною придбання, підтвердженою обліком товарів, визначеним цим Порядком, та не зазначаються реквізити постачальника і отримувача товару;
    ► місце продажу (господарський об’єкт) – стаціонарний або будь-який пересувний об’єкт, у тому числі транспортний засіб, частина пересувного чи стаціонарного об’єкта, у тому числі транспортного засобу, де здійснюються розрахункові операції під час продажу товарів (надання послуг);
    ► місце зберігання – стаціонарний або будь-який пересувний об’єкт, у тому числі транспортний засіб, частина пересувного чи стаціонарного об’єкта, у тому числі транспортного засобу, земельна ділянка, де зберігаються товарні запаси, що належать ФОП;
    ► товарні запаси – сукупність товарів, що утримуються ФОП для подальшого продажу (надання послуг).

Оставить комментарий





<