| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Власники цифрових карток ПриватБанку можуть

29 Май, 2023 | Нет комментариев | Размещено в банк

Власники цифрових карток ПриватБанку можуть користуватися ними без обмежень та знімати готівку у мережі банкоматів та касах банку, як зі звичайної “фізичної” картки. 

Власники цифрових Digital карток ПриватБанку можуть користуватися ними для будь-яких оплат та фінансових операцій в Україні та за кордоном, знімати готівку у мережі банкоматів та відділеннях банку. На відміну від Інтернет-картки, цифрова картка є повноцінною банківською міжнародною карткою, нею можна розраховуватися в магазинах, а також знімати готівку з використанням NFC пристроїв, купувати квитки та отримувати всі банківські послуги у Приват24.

Оформити цифрову картку можна у Приват24 через меню «Гаманець» — «Додати картку» — «Digital картка». Для розрахунків у магазинах та закладах картку потрібно додати у віртуальний гаманець Apple Pay чи Google Pay.

ПриватБанк випускає у цифровому вигляді як дебетові “Картки для виплат”, так і картки «Універсальна» з можливістю встановлення кредитного ліміту. Окрім того, віртуальну картку можна оформити в іноземній валюті. Тарифи на віртуальні картки ідентичні тарифам на звичайні пластикові картки.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 1266 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<