| RSS

accounting outsourcing in ukraine

З початку року через ПриватБанк українці безготівково оплатили покупок на 160 млрд грн

24 Май, 2023 | Нет комментариев | Размещено в банк, Украина

ПриватБанк є основою фінансових сил України та головним драйвером розвитку мережі безготівкових розрахунків в Україні: за даними НБУ, за перший квартал 2023 року мережа активних POS-терміналів ПриватБанку в торгівельних точках зросла майже на 10 тисяч до 232 тисяч терміналів — це найбільше зростання серед всіх українських банків. 

Як повідомив керівник Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, малий бізнес відновлює активну діяльність в регіонах, відкриваючи торговельні точки не лише в обласних центрах , а і в невеликих містах. Завдяки активному розвитку мережі протягом першого кварталу 2023 року українці оплатили картками через POS-термінали ПриватБанку 578 мільйонів покупок на суму майже 160 млрд грн.

На купівлю яких товарів українці найбільше витрачали з карток у першому кварталі року:

  1. Продукти харчування — обсяги безготівкових оплат в супермаркетах і продуктових магазинах становлять 79 млрд грн, а частка витрат на харчі в загальному обсязі витрат складає понад 49%.

  2. Покупки в мережах промислових товарів — 8,5% від загального обсягу витрат, майже 13,5 млрд грн.

  3. В аптеках за квартал українці платили картками 7,5% від загального обсягу витрат на суму 12 млрд грн.

  4. Витрати в кафе і ресторанах — 6,5%, або 10,5 млрд грн.

  5. Електроніка і побутова техніка — 6% від загального обсягу витрат на 9,6 млрд грн.

З початку 2023 року українці продовжують активно користуватися послугою “Готівка на касі” — за перші три місяці року кількість операцій з отримання готівки через POS-термінали ПриватБанку перевищила 4 млн на суму понад 6 млрд грн. Найчастіше українці знімають готівку на касах супермаркетів (72%), а також у аптеках (11%).

(c) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 536 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<