| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Українці все частіше користуються послугою зняття готівки через торгові термінали

21 Ноябрь, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, ИТ, карточки, Украина

Українці все частіше користуються послугою отримання готівки на касах торгових точок через POS-термінали ПриватБанку. Як повідомив член правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, у жовтні при майже незмінному в порівнянні з вереснем загальному обсягу оплат картками, українці отримали готівки на касі на 12% більше — на 1,6 млрд грн. 

“Саме ця послуга в умовах аварійних відключень електрики та повітряних тривог дозволяє мільйонам людей за необхідності отримувати готівку без зайвої небезпеки на пошук банкомату чи банківського відділення, — відзначив Євген Заіграєв.

Загалом у жовтні українці більше платили картками за паливо — обсяги безготівкових оплат на АЗС зросли за місяць на 12,7%, та іжу — на 3,5%. Меньше купували у жовтні одяга, взуття та інших промислових товарів — на 5,7%, а також електроніки і побутової техніки на 5%

За останній місяць український бізнес продовжив активно нарощувати мережу безготівкових розрахунків — за останній місяць торговці та підприємці встановили 5,5 тисяч нових терміналів ПриватБанку.

Нагадаємо, що згідно постанови уряду, з 1 січня 2023 року всі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв).

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 574 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<