| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Перейти до lifecell відтепер можна за спрощеною процедурою 

1 Декабрь, 2021 | 2 комментариев | Размещено в ИТ

01 грудня 2021 року. Відсьогодні українським абонентам стало простіше змінити оператора, адже набула чинності нова процедура MNP, розроблена НКРЗІ.  

Абоненти, які переходять до lifecell від інших мобільних операторів, зможуть отримати додаткові знижки на лінійку актуальних тарифних планів. Ось деякі з них:

— Тариф «Смарт Лайф» із 20 ГБ інтернету та 750 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні для MNP-абонентів коштуватиме 100 грн / 4 тижні.

— Тариф «Вільний Лайф» із максимальним наповненням (1500 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні та безлімітний інтернет) для MNP-абонентів коштуватиме 150 грн / 4 тижні.

— Тариф «Просто Лайф» із 250 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні та 5 ГБ інтернету для MNP-абонентів коштуватиме 70 грн / 4 тижні .

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 212 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

2 комментариев to “Перейти до lifecell відтепер можна за спрощеною процедурою ”

  1. admin:

    70 грн. — это самый дешевый тариф?

  2. admin:

    15 грудня 2021 року. Мобільний оператор lifecell презентував акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Основна перевага цієї пропозиції в тому, що абонент отримує свободу вільно розпоряджатися хвилинами і гігабайтами в рамках пакету протягом року.

    Акційний тариф «Смарт Лайф Феномен» містить 20 ГБ інтернету та 750 хвилин на всі мобільні мережі по Україні (в тому числі lifecell), пакет послуг надається на 365 днів. Абонент може користуватися залишком послуг, який не «згорає» на рахунку, аж поки не буде використано всі хвилини та гігабайти у пакеті.

Оставить комментарий

<