| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Райффайзен Банк Аваль приєднується до урядової програми Доступні кредити 5-7-9%

15 Май, 2020 | 1 комментарий | Размещено в банк, кредит, ставка, Украина

Райффайзен Банк Аваль отримав позитивне рішення ради Фонду розвитку підприємництва щодо участі банку в урядовій програмі Доступні кредити 5-7-9% та підписав відповідну угоду 14 травня.

Наразі банк завершив внутрішні підготовчі процедури і найближчим часом почне працювати із відповідальним позичальниками у межах цієї програми.

Програма спрямована на фінансування діяльності українських підприємців та розвиток інвестиційних проектів, що сприятиме створенню нових робочих місць та стимулюванню розвитку малого та середнього бізнесу.

Також програма надає можливість отримання фінансової підтримки представникам малого та середнього бізнесу для подолання негативних наслідків, що зумовлені впровадженням карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19.

«Ми, як і раніше, маємо за пріоритет фінансування малого та середнього бізнесу. В сьогоднішніх непростих умовах всебічна підтримка наших підприємців допоможе успішно подолати наслідки пандемії та сприяти відновленню української економіки», — зазначив Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 304 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Райффайзен Банк Аваль приєднується до урядової програми Доступні кредити 5-7-9%”

  1. admin:

    Кредобанк и Приватбанк тоже участвуют.

Оставить комментарий

<