| RSS

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: Укргазпромбанк признан неплатежеспособным
admin
Администратор
Сообщения: 1229
Permalink
Сообщение Укргазпромбанк признан неплатежеспособным
 April 8, 2015, 14:20
Цитата

На підставі постанови Правління Національного банку України від 07 квітня 2015 року № 217 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗПРОМБАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 07.04.2015 прийнято рішення № 70 про запровадження з 08.04.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗПРОМБАНК» (далі – ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК»).
Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Ожго Євгенія Вікторовича.
Тимчасову адміністрацію в ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» запроваджено строком на 3 місяці з 08 квітня 2015 по 07 липня 2015 року включно.
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
Подавати до Банку або до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — http://www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» — http://www.ugpb.com, та у відділеннях даного банку.
Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або за телефоном контакт-центру
ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» (044) 291-11-92.

Finansist
Новичок
Сообщения: 22
Permalink
Сообщение Ответ на: Укргазпромбанк признан неплатежеспособным
 July 2, 2018, 13:05
Цитата

После того как его "приватизировали", разве он стал лучше?

admin
Администратор
Сообщения: 1229
Permalink
Сообщение Ответ на: Укргазпромбанк признан неплатежеспособным
 August 23, 2018, 20:20
Цитата

Цитата Finansist July 2, 2018, 13:05
После того как его "приватизировали", разве он стал лучше?

Приватизировали Укргазбанк.

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.035 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2050291 просмотров, 161 - сегодня

Комментарии закрыты.

<