| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: Під час карантину десятки тисяч українців користуються мобільним додатком Enter EXIM
admin
Администратор
Сообщения: 1357
Permalink
Сообщение Під час карантину десятки тисяч українців користуються мобільним додатком Enter EXIM
 April 17, 2020, 17:50
Цитата

Під час карантину десятки тисяч українців користуються мобільним додатком Enter EXIM

Безпека клієнтів – головний пріоритет державного Укрексімбанку. Тож в умовах карантину головним завданням є забезпечення якісного та безперебійного обслуговування українців, мінімізуючи їх візити до банківських відділень, зокрема, через дистанційні канали обслуговування – мобільний додаток Enter EXIM, Контакт-центр, Інтернет-банкінг для юридичних осіб та приватних клієнтів.

Так, тільки за період з початку дії карантину безпечне дистанційне обслуговування у мобільному додатку Enter EXIM обрали вже більше 20 000 нових користувачів.

І це, справді, не тільки простий інструмент доступу до актуальних банківських продуктів, а й ефективний спосіб протидії поширенню коронавірусу шляхом мінімізації соціальних контактів. У розділі «Бізнес» онлайн-маркету AppStore додаток Enter EXIM впевнено тримає третю позицію за популярністю. Кожну хвилину його завантажують близько 20 користувачів.

«Одразу після запуску ми зафіксували активність клієнтів та велику кількість звернень до веб-сайту банку для завантаження нашого нового додатку для приватних клієнтів, – відзначила начальник Управління організації та супроводження роздрібного бізнесу АТ «Укрексімбанк» Вікторія Грецька. – Ми уважно стежимо та реагуємо на відгуки клієнтів, які вже оцінили зручність та чекають ще більшої функціональності».

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.018 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2756324 просмотров, 767 - сегодня

Комментарии закрыты.

<