| RSS

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: Кредобанк начал кредитувание жилья в комплексе Standard One в Киеве
admin
Администратор
Сообщения: 1245
Permalink
Сообщение Кредобанк начал кредитувание жилья в комплексе Standard One в Киеве
 October 30, 2018, 14:51
Цитата

«Кредобанк» розпочав кредитування житла у комплексі «Standard One» у Києві

«Кредобанк» розпочав кредитування купівлі квартир у новому житловому комплексі «Standard One», що споруджується компанією KDD Engineering на вулиці Васильківській у Києві. Перші кредити були видані у жовтні.
Головною особливістю житлового комплексу «Standard One», що споруджується поблизу станції метро «Виставковий центр», є повна готовність квартир до заселення – всі ремонтні роботи та дизайн інтер’єру будуть здійснені перед передачею клієнту. На сьогодні забудовник пропонує мешканцям чотири готових варіанти дизайну, з якими можна ознайомитись у шоурумі на будівництві. Новий будинок складатиметься з двох секцій по 24 поверхи та матиме 660 квартир. Завершення будівельних робіт заплановано на грудень 2018 року, а заселитися мешканці зможуть у липні 2019 року. Будинок буде обладнано власною котельною та іншою супутньою інфраструктурою.
«Кредобанк» є одним з небагатьох банків, який активно здійснює іпотечне кредитування та допомагає розвитку житлового будівництва в Україні, одночасно пропонуючи одні з найвигідніших відсоткових ставок на ринку. Співпраця в рамках проекту «Standard One» є добрим прикладом партнерської програми банку і забудовника, яка дає можливість клієнту суттєво заощадити час при оформленні кредиту на житло», – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ «Кредобанк» Орися Юзвишин.
Базові умови іпотечного кредитування в «Кредобанку» дають можливість отримати кредит у розмірі до 70% вартості об’єкту іпотеки на термін до 20 років. Забезпеченням кредиту є іпотека майнових прав на нерухомість, що купується, або інша житлова нерухомість. Для отримання попереднього рішення щодо отримання кредиту необхідно надати банку лише кілька документів: паспорт громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків, а також довідку про доходи за останні 6 місяців або інші документи, що підтверджують платоспроможність позичальника.

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.014 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2115134 просмотров, 197 - сегодня

Комментарии закрыты.

<