| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: Безконтактні оплати смартфоном з Mastercard в Україні за рік зросли у 68 разів
admin
Администратор
Сообщения: 1327
Permalink
Сообщение Безконтактні оплати смартфоном з Mastercard в Україні за рік зросли у 68 разів
 September 26, 2018, 15:51
Цитата

<strong>Прагнення українців платити смартфоном та іншими NFC-пристроями зростає кожного дня. За останній рік (Дані Mastercard, період з серпня 2017 по серпень 2018) в Україні кількість безконтактних оплат за допомогою смартфону з Mastercard зросла у 68 разів, включаючи оплати через мобільні гаманці українських банків та глобальні сервіси Google Pay, Apple Pay та Garmin Pay. Це свідчить про те, що популярність оплат смартфонами та іншими гаджетами стрімко зростає. За даними Mastercard, кількість підключених пристроїв в Україні щомісяця зростає на 25%. </strong><!--more-->

Популярності NFC-платежів також сприяє постійне розширення мережі POS-терміналів. Як показують дані НБУ, понад 75% усіх POS-терміналів підтримують безконтактні платежі. За даними Mastercard, частіше за все українці розраховуються NFC-пристроями у продуктових магазинах, громадському транспорті, ресторанах і кафе, а також на АЗК.

«<em>Сьогодні безконтактні оплати за допомогою смартфонів та інших платіжних пристроїв приймають сотні тисяч торговців в Україні. Розвинена інфраструктура разом із прагненням українців до інновацій прискорюють розвиток безконтактних платежів та сприяють </em><em>популяризац</em><em>ії безготівкового способу життя. Українці нині можуть скористатися перевагами швидких та безпечних безконтактних розрахунків за допомогою своїх улюблених пристроїв не тільки в Україні, але і в усьому світі</em>», — зазначила <strong>Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.</strong>

Окрім зручності рішення, перевагою оплати з NFC є безпека розрахунків, яку забезпечує глобальна цифрова платформа токенізації Mastercard Digital Enablement Service (MDES). MDES дозволяє перетворити будь-який пристрій із NFC-чипом та підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент: для максимального рівня захисту операцій створюється унікальний шифр (токен). Токен — це 16-значна комбінація цифр, прив’язана до номера банківської карти користувача, яка є унікальною для кожного підключеного пристрою. Реквізити банківської картки є прихованими при токенізованій оплаті, і тому надійно захищеними. Для верифікації платника зі сторони банку в процесі оплати Mastercard трансформує токен у номер картки.

Сьогодні в Україні держателі карток Mastercard мають доступ до 20 цифрових гаманців, а скористатися NFC-технологією для оплат можуть клієнти вже 18-ти банків.

<img src="https://newsroom.mastercard.com/eu/files/2018/09/Q3_inphogr_UKR.png" alt="Q3_inphogr_UKR" />

(с) Banknews

GrigoriySm-
irnov
Продвинутый
Сообщения: 86
Permalink
Сообщение Ответ на: Безконтактні оплати смартфоном з Mastercard в Україні за рік зросли у 68 разів
 August 19, 2019, 12:26
Цитата

У тому, щоб бути власником пластикової карти Mastercard з певним продуктом є плюси . Особливо для тих, кому доводиться часто бувати за кордоном, подорожуючи або по роботі. Адже у них з'являється можливість користування LoungeKey. Незалежно від авіаліній, якими вони користуються, та наявностi квитка, вони можуть розраховувати на щиру гостинність у бiльше ніж 1000 бізнес-залів по всьому світу.

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.026 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2363076 просмотров, 311 - сегодня

Комментарии закрыты.

<