| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Українські діти з початку війни стали активніше користуватися платіжними картками Юніора

14 Июнь, 2023 | Нет комментариев | Размещено в банк, карточки

З початку війни ПриватБанк відкрив для українських дітей понад 210 тисяч нових карток Юніора, щоб вони могли вільно користуватися сучасними банківськими послугами по всьому світу та навчатися фінансовій грамотності. 

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, сьогодні власними платіжними картками активно користуються більше ніж 750 тисяч дітей віком від 6 до 17 років. Всі користувачі картки Юніора мають повноцінний «дорослий» мобільний банкінг у Приват24 з можливістю зручного контролю за витратами з боку батьків.

Отримату власну картку Юніора може будь яка дитина у відділенні ПриватБанку. Причому якщо дітям від 6 до 14 років для цього ще необхідно прийти з батьками, то українці яким вже виповнилося 14 років можуть відкрити собі банківську картку самостійно, як це зробити — бфльше інформації на сторінці https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-juniora.

З карткою Юніора діти навчаються заощаджувати й накопичувати кишенькові гроші, користуватися банківськими послугами, мобільним банком Приват24, безкоштовно проходити уроки фінансової грамотності та брати участь в інтерактивних акціях банку. Зі свого боку, батьки можуть легко контролювати онлайн витрати дитини, швидко та зручно поповнювати картку Юніора через Приват24, термінал самообслуговування або регулярним платежем.

Також лише для користувачів карток Юніора діє унікальний сервіс заохочення відповідальності дітей та юнаків “Зробив-заробив”, що дозволяє батькам заохочувати дітей матеріально за виконання завдань, що не входять в іх звичайні обов’язки. Щоб користуватися “Зробив-заробив”, дитині треба мати картку Юніора, далі один з батьків у своєму Приват24 ставить завдання для дитини, визначає термін та ціну за виконання.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 1462 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<