| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Счета уплаты налогов и ЕСВ в г.Днепропетровск

Здесь о том  какие Ставки единого налога и ЕСВ для предпринимателей в 2018 году 

Счета для зачисления налогов и сборов в государственный и местный бюджеты в г.Днепропетровск с 21 января 2013г. Информация дана по следующим районам города: Жовтневый, Индустриальный, Бабушкинский, Кировский, Красногвардейский, Ленинский, Самарский, Амур-Нижнеднепровский.

Файлы для скачивания по налогам

Жовтневый (Скачать),

Индустриальный (Скачать),

Бабушкинский (Скачать),

Кировский (Скачать),

Красногвардейский (Скачать),

Ленинский (Скачать),

Самарский (Скачать),

Амур-Нижнеднепровский (Скачать)

Файл для скачивания по ЕСВ

Единый социальный взнос в г.Днепропетровск (с 1 октября 2013 года: Скачать)

Возможна Вам полезна будет информация о порядке заполнения платежного поручения на перечисление ЕСВ с 1 января 2013 года (ссылка), и информация с таблицей соответствия символов платежа и размера ставки ЕСВ (ссылка). Если Вам нужна информация о реквизитах уплаты ЕСВ с 1 января 2013 года в других регионах, то Вам сюда (ссылка).

Счета по Днепропетровской области находятся здесь

С 1 октября 2013 года актуальными являются следующие ссылки:

Счета для уплаты единого социального взноса с 1 октября 2013 года (все счета во всех регионах)

Как правильно заполнить платежное поручение на оплату ЕСВ с 1 октября 2013 года

Реквизиты уплаты налогов в Украине (все счета во всех регионах)

Актуальные счета: Счета для уплаты единого социального взноса (ЕСВ) с 2016 года (здесь)

Оставить комментарий
33425 просмотров, 2 - сегодня
Follow Discussion

4 комментариев to “Счета уплаты налогов и ЕСВ в г.Днепропетровск”

 1. admin:
 2. admin:

  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.
  За повідомленням Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 03.04.2019 № 135 «Про затвердження змін до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 02 травня 2019 року почнуть діяти нові рахунки 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» (код банку 899998) (далі – нові рахунки 3719).
  Реквізити відкритих нових рахунків 3719 розміщено на суб-сайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» за посиланням

  http://dp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

  Також наголошуємо, що переакредитація зі старих рахунків 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування», відкритих за МФО 805012 на нові рахунки за МФО 899998 проводитись не буде.
  Кошти платників, які будуть надходити на невірні рахунки, повертатимуться.

 3. admin:

  При сплаті податків і зборів необхідно правильно заповнювати
  поле «Призначення платежу» розрахункового документа

  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що відповідно до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 12.08.2015 за № 974/27419) із змінами при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, здійсненні бюджетного відшкодування ПДВ, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
  поле № 1:
  друкується службовий код (знак) «*» (ознака платежу);
  поле № 2:
  друкується розділовий знак «;» ;
  друкується код виду сплати (формат ссс – тризначне число);
  поле № 3:
  друкується розділовий знак «;» ;
  друкується один з нижченаведених реквізитів:
  1) код клієнта за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8);
  2) реєстраційний номер облікової картки платника податків (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);
  3) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами (завжди має 9 цифр);
  поле № 4:
  друкується розділовий знак «;» ;
  друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Кількість знаків, ураховуючи зазначені вище поля і розділові знаки, обмежена довжиною поля «Призначення платежу» електронного розрахункового документа системи електронних платежів Національного банку України, при цьому використання символу «;» не допускається.
  У разі сплати платежу до бюджету в іноземній валюті обов’язково вказується код класифікації доходів бюджету.
  У разі здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету за висновками територіальних органів Державної фіскальної служби України (далі – територіальні органи ДФС), поля № 5 та № 6 заповнюються таким чином:
  поле № 5:
  друкується розділовий знак «;»;
  друкується дата висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету (формат – ДД.ММ.РРРР). Платником податків поле № 5 не заповнюється;
  поле № 6:
  друкується розділовий знак «;»;
  друкується номер висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле № 6 не заповнюється;
  поле № 7:
  друкується розділовий знак «;».
  Резервне поле. Заповнюється платниками податків та/або органами Державної казначейської служби України (територіальними органами ДФС) у разі здійснення розрахунків згідно з окремими рішеннями Кабінету Міністрів України тощо. Зазвичай не заповнюється.
  У разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами при заповненні розрахункового документа в резервному полі необхідно проставляти номер векселя.
  При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

 4. admin:

  30921 — 1249 : 451

Оставить комментарий

<