| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: Авангардбанк
admin
Администратор
Сообщения: 1357
Permalink
Сообщение Авангардбанк
 April 4, 2015, 14:35
Цитата

Спеціалізований казначейський банк «АВАНГАРД», який входить до групи ICU, оголосив попередні підсумки діяльності за 2014 рік. Про це повідомив голова наглядової ради ПАТ «БАНК АВАНГАРД» Костянтин Стеценко.

За його словами, в 2014 році чисті активи банку зросли на 18% до 441,4 млн. грн. в основному за рахунок вкладів у цінні папери, призначені для продажу. Рентабельність активів склала 4% (0,27% на 31 грудня 2013 р.).

«99% активів є високоліквідними, оскільки складаються з міжбанківських кредитних операцій, портфелю облігацій внутрішньої державної позики та залишків коштів на кореспондентських рахунках в найбільш надійних банках України та іноземних банках. 95% залучених коштів є коштами юридичних осіб, - сказав К.Стеценко. - 95% активів банку розміщуються на термін до 30 днів».

Він підкреслив, що банк не прагне нарощувати розмір чистих активів.

«Банк не прагне нарощувати розмір чистих активів. Банк не приймає депозити фізичних осіб, не займається ритейловим та картковим бізнесом, не видає комерційні кредити, оскільки створений як казначейський банк для торгових операцій з цінними паперами та іноземною валютою на міжбанківському ринку та обслуговування корпоративних клієнтів. У портфелі цінних паперів банку знаходяться виключно державні облігації (ОВДП)», - сказав голова наглядової ради банку.

К.Стеценко також повідомив, що об’єм операцій банку «АВАНГАРД» з НБУ був мінімальний і ніяк не міг вплинути на загальну ситуацію на ринку.

«У 2014 році банк купив у НБУ 2,7 млн. дол. США під час валютних інтервенцій та 1,4 млн. дол. США - на валютних аукціонах, - сказав він. - Банк не залучав кредитів рефінансування від НБУ та не має перед ним заборгованості».

Голова наглядової ради повідомив, що чистий прибуток банку «АВАНГАРД за 2014 рік склав 14,4 млн. грн. (188 тис.грн. за 2013 рік), а рентабельність капіталу - 12% (0,41%). Регулятивний капітал збільшився на 21%, зі 120 млн.грн. у 2013 р., до 145 млн.грн. - у 2014 р.. За підсумками 2014 року ПАТ «БАНК АВАНГАРД» сплатив 12,9 млн. грн. податків та зборів.

«Балансові показники банку зросли завдяки збільшенню об’єму операцій з цінними паперами, залученню на обслуговування нових клієнтів, розширенню співробітництва з банками України. Так, у минулому році банк уклав 65 генеральних угод для здійснення міжбанківських операцій з іншими банками та відкрив прямі кореспондентські рахунки в Deutsche Bank Trust Company Americas (в доларах США), Deutsche Bank AG (в Євро), що дозволило прискорити банківські розрахунки», - сказав К.Стеценко.

За його словами, 2014 рік став роком становлення банку, оскільки був першим роком повноцінної перевірки обраної бізнес-моделі.

«Ми є казначейським банком з дуже низькими адміністративними витратами, високим рівнем автоматизації процесів та з високою оборотністю капіталу. Це дало змогу досягти найкращих показників операційної ефективності серед банків України (частка адміністративних витрат в операційних доходах банку «АВАНГАРД» становить лише 15% при загальногалузевому показникові 65%)», - сказав К.Стеценко. - Відсутність порушень економічних нормативів, встановлених НБУ протягом усього строку діяльності та високий рівень показників ліквідності (подвійний запас міцності) також свідчать про високу фінансову стійкість банку «АВАНГАРД».

К.Стеценко також повідомив, що у 2015 році банк «АВАНГАРД планує розширити коло клієнтів, зацікавлених у послугах казначейського банку, та активізувати співпрацю з контрагентами в Україні стосовно встановлення на банк розрахункових та бланкових лімітів.

Довідка:

ПАТ «БАНК АВАНГАРД» (www.avangardbank.com.ua) зареєстрований Національним банком України 5 липня 2013 року.

Банк зосереджує свою основну діяльність на валютному та грошовому ринках, а також на ринку цінних паперів, проводячи операції за рахунок власних коштів та коштів клієнтів (банківська ліцензія №269 від 5.07.2013 р., Генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій №269-2 від 10.02.2014 року та Додаток до неї).

Основні напрями діяльності банку «АВАНГАРД»: торгівля цінними паперами (переважно облігаціями внутрішньої державної позики та корпоративними облігаціями «блакитних фішок»), активна участь на ринку міжбанківських кредитів, форексні операції, андерайтинг корпоративних облігацій, довірче управління коштами та цінними паперами клієнтів.

Незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» у липні 2014 року підтверджений кредитний рейтинг ПАТ «БАНК АВАНГАРД» на рівні uaА за національною рейтинговою шкалою та змінено прогноз з такого, що «в розвитку», на «стабільний». Це характеризує банк як фінансову установу з високим рівнем кредитоспроможності порівняно з іншими банками.

У 2014 році банк покращив ринкові позиції, піднявшись в загальному рейтингу банків згідно класифікації НБУ з 163 позиції (105 місце в IV групі банків) на 130 позицію (62 місце в IV групі банків).

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банк входить до групи ICU. Акціонери - ВЕСТАЛ ХОЛДІНГЗ ЛТД (99,99% акцій). Кінцеві бенефіціари групи ICU - Макар Пасенюк, Костянтин Стеценко та менеджмент компанії.

admin
Администратор
Сообщения: 1357
Permalink
Сообщение Ответ на: Авангардбанк
 August 9, 2019, 18:15
Цитата

«Кредит-Рейтинг» подтвердил кредитный рейтинг АО «БАНК АВАНГАРД» на уровне uaAАA
09 августа 2019 г. Сегодня независимое рейтинговое агентство «Кредит-Рейтинг» объявило о подтверждении долгосрочного кредитного рейтинга АО «БАНК АВАНГАРД» (г. Киев) на уровне uaAАA. Прогноз рейтинга - стабильный.
Для проведения процедуры обновления агентство использовало финансовую отчетность АО «БАНК АВАНГАРД» за 2017-2018 гг. и І полугодие 2019 года, а также внутреннюю информацию, предоставленную Банком в ходе рейтингового процесса.
Заемщик или отдельный долговой инструмент с рейтингом uaААА характеризуется наивысшей кредитоспособностью по сравнению с другими украинскими заемщиками или долговыми инструментами.
Стабильный прогноз указывает на отсутствие на текущий момент предпосылок для изменения рейтинга на протяжении года.
Факторы, поддерживающие уровень кредитного рейтинга:
• вхождение в группу ICU, которая занимает ведущие позиции на финансовом и фондовом рынках Украины;
• высокий уровень капитализации;
• весомый объем денежных средств, привлеченных от связанных сторон;
• высокое качество активов.

Businessma-
n
Про
Сообщения: 178
Permalink
Сообщение Ответ на: Авангардбанк
 April 1, 2020, 12:49
Цитата

В 2016 году Ощадбанк согласился реструктуризировать задолженность агрохолдинга Авангард. Об этом пишут на новостном сайте . Сумма задолженности конвертирована в украинскую гривну по курсу 25,65 грн/$ . Срок погашения продлили до 2022 года. Такая сделка выгодна и Ощадбанку и Авандарду. Таким образом банк вернет себе долг, и Авангард сможет продолжить работу. Я думаю, что это станет хорошим примером для решения подобных проблем!

Shnyaga
Про
Сообщения: 223
Permalink
Сообщение Ответ на: Авангардбанк
 September 30, 2020, 19:19
Цитата

Как же хорошо что есть такой форум где много полезной инфы, админу спасибо.

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.036 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2752082 просмотров, 604 - сегодня

Комментарии закрыты.

<