| RSS

Бланки социального страхования

1. Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (word)

Додаток 5 до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний)

Скачать frm_KVED

2. Форма Ф4-ФСС з ТВП з 2012 року (Excel)

Додаток 1 до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Скачать frm_f4fss

3. Форма Ф14-ФСС з ТВП (Word)

Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 2012 р. за N 1719/22031 «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»

Скачать f14ss12

4. Протокол засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого) 2012 (Word)

Зміни з 01.02.2012 року згідно Постанови Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011р. № 54 «Про внесення змін до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», зареєстрованій в Міністерстві юстиції 31.01.2012р. за № 155/20468

Скачать frm_prsoc

5. Заява-розрахунок лікарняні (Excel)

Додаток до Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Скачать zayavalik

6. Заявка на получение новогодних подарков.

Найти здесь.

7. Анкета застрахованої особи для отримання страхового свідоцтва

Найти здесь.

Оставить комментарий
135104 просмотров, 22 - сегодня
  • Рубрики

  • Top Posts of the Day

  • <