| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Українці в січні меньше витрачали на продукти та більше купували ліків — ПриватБанк

15 Февраль, 2023 | Нет комментариев | Размещено в банк

У січні 2023 року в порівнянні з останнім місяцем 2022 року, українці на 4% меньше сплачували покупки картками у мережі торгових терміналів ПриватБанку. Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, зниження обсягів безготівкових оплат у січні становить 16% та зумовлено традиційним зниженням купівельної активності після новорічних та різдвяних свят. 

Водночас, за словами Сергія Макаренка, незважаючи на новорічний період бізнес активно підключався до мережі кешлесу. У січні 2023 кількість нових POS-терміналів у мережі безготівкових платежів ПриватБанку в порівнянні з груднем 2022 зросла вдвічі —  за перший місяць року бізнес підключив 4,4 тисяч нових торгових терміналів.

Після новорічних свят українці меньше купували продуктів харчування — на 14% порівняно з груднем 2022 року. Найпомітніше у січні зменшилися обсяги оплат гаджетів та побутової техніки — на 31%, а витрати в мережах магазинів косметики та побутової хімії впали на 24%. Менше, ніж у грудні, в перший місяць року українці купували пального — на 19%.

Втім, у січні 2023 українці більше купували ліків — на 1,5%. Цікаво, що витрати на кафе й ресторани у січні майже не змінилися у порівнянні з попереднім місяцем залишилися незмінними.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 1377 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<