| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Форум

Добро пожаловать, гость 

Показать / спрятать

Добро пожаловать, гость! Для участия в форуме требуется регистрация.

Страниц: [1]
Автор Тема: О.Щабан - директор Департаменту платіжних систем НБУ
admin
Администратор
Сообщения: 1334
Permalink
Сообщение О.Щабан - директор Департаменту платіжних систем НБУ
 February 17, 2020, 16:54
Цитата

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України з 17 лютого цього року призначено Олексія Шабана.

Олексій Шабан пропрацював понад 24 роки у ПриватБанку. З 2018 року він був членом Правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу. Останні три роки Олексій Шабан очолював напрям роздрібного бізнесу ПриватБанку та активно займався впровадженням нових карткових та платіжних продуктів, зокрема й через дистанційні канали.

Коментуючи призначення, заступник Голови Національного банку України Сергій Холод наголосив, що одним із пріоритетів для Національного банку в межах виконання цілей Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року є фінансова інклюзія. Йдеться про підвищення доступності та рівня користування фінансовими послугами в Україні.

"Політика Національного банку у цьому напрямі спрямована на впровадження інноваційних інструментів безготівкових розрахунків та гармонізації правил гри на українському платіжному ринку з європейськими та світовими. Водночас платіжні сервіси обов’язково повинні бути максимально клієнтоорієнтованими, а доступ громадян до них – простим і зручним, – підкреслив Сергій Холод. – Упевнений, що вагомий досвід роботи Олексія Шабана в банку з найрозгалуженішою платіжною інфраструктурою та широкою лінійкою платіжних продуктів стане корисним надбанням і для центрального банку. Його розуміння специфіки ринку банківських сервісів і платіжних послуг, новітніх технологій та методів роботи різноманітних платіжних систем сприятиме вирішенню окреслених задач регулятора".

Страниц: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Версия: 1.0.34 ; Страница загружена за 0.016 секунд.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий
2393751 просмотров, 371 - сегодня

Комментарии закрыты.

<