| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Відкритий лист Національної спілки архітекторів України.

8 Май, 2020 | Нет комментариев | Размещено в конфликты, Украина

Відкритий лист Національної спілки архітекторів України. 

Н А Ц І О Н А Л Ь Н А

С П І Л К А   А Р Х І Т Е  К Т О Р І В   У К Р А Ї Н И

П  Р  А  В  Л  І  Н  Н Я

 

вул. Бориса Грінченка, 7, м. Київ, 01001  тел. (044) 279-98-08, факс (044) 278-13-11, E-mail: arhitektor2@gmail.com,

Код ЄДРПОУ 00016395, МФО 300711, р/р UA41 300711 00000 26007060322469 в ПАТ «Приватбанк» м. Київ

____________________________________________________________________

№ 37 від  28 квітня 2020 р.

 

Президенту України

Зеленському В.О.

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

Прем’єр-міністру України

Шмигалю Д.А.

Державне бюро розслідувань

Засоби масової інформації України

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

 

Вже більше шести років, посадові особи Міністерства юстиції України системно ведуть протиправну діяльність відносно Національної спілки архітекторів України, відмовляючи в державній реєстрації змін до правління та змін до статуту Спілки.

Це створює величезні труднощі НСАУ в її діяльності адже крім всього іншого, Національній спілці архітекторів України було делеговано надзвичайно відповідальне повноваження — професійну атестацію архітекторів, підвищення їх кваліфікації.

Протиправну діяльність чиновників Міністерства юстиції Спілка оскаржила в суді і в жовтні 2019 року, рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва було встановлено факт протиправності дій Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України. Здавалося б законослухняні чиновники повинні були б виконати рішення суду. Проте, замість цього підлеглі вже нового Міністра юстиції України Малюська Д.Л. продовжують вигадувати все нові і нові причини, тільки б не реєструвати зміни до правління та до статуту Спілки.

Для кожної дії є свої причини. На думку архітектурної спільноти метою протиправної діяльності чиновників Мін’юсту є рейдерське захоплення вкрай привабливої будівлі за адресою: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7, а також будинків архітектора в містах Харкові, Дніпрі, Одесі, Черкасах, що належать на праві власності Національній спілці архітекторів України.

За дорученням архітекторів України звертаюся з вимогою припинити ганебну “діяльність” посадових осіб Міністерства юстиції України, яка може привести до повної руйнації архітектурно-будівельної сфери в державі, розриву міжнародних зв’язків, і ми змушені будемо звернутися за допомогою в міжнародні організації.

Професійна архітектурна громадськість сподівається на підтримку в вирішенні цього надзвичайно важливого для України питання.

 

Для інформації

Національна спілка архітекторів України — найстаріше творче професійне об’єднання в нашій державі. Її існування розпочато ще у 1918 році, коли українські архітектори згуртувалися в самостійне об’єднання “Товариство українських архітекторів”. А в 1937 році розрізнені творчі угрупування в Харкові, Києві, Одесі та інших містах на своєму першому з’їзді, який відбувся в новій столиці Україні — Києві в 1937 році, створили Спілку архітекторів України. Серед засновників Спілки були такі видатні архітектори як Павло Альошин, Олександр Вербицький, Анатолій Добровольський, Володимир Заболотний, Йосип Каракіс, Василь Кричевський, Олександр Красносельський, Євген Лимар, Валерій Риков, Павло Хаустов та багато інших провідних на той час архітекторів. Завдяки кропіткій творчій праці цього покоління архітекторів України було значно розширено існуючі та збудовані нові міста і поселення — Нове Запоріжжя, Донецьк, Горлівка, Кривий Ріг, Макіївка. З’явилися нові архітектурні ансамблі в Харкові, Запоріжжі, Києві, Донецьку та інших містах. В повоєнні роки члени Спілки архітекторів своєю працею і талантом зробили суттєвий внесок у відбудову міст і сіл України, зруйнованих під час другої світової війни, а також у створення нових міст — Сєвєродонецька, Нововолинська, Нової Каховки, Червонограда, Дніпрорудного, Енергодара та багатьох інших.

За роки незалежності України змінилися наші міста і села, вони збагатилися новобудовами. Багато чого змінилося і в житті Спілки. У 1993 році на Всесвітньому Конгресі архітекторів у м. Чикаго (США) Спілку було прийнято до членів Міжнародної Спілки Архітекторів. Спілка також стала членом низки інших міжнародних організацій, участь в яких допомагає Спілці у роботі по підготовці нормативно-правових актів, пов’язаних з архітектурною діяльністю, авторським правом та інше.

Діяльність Спілки архітекторів України була високо оцінена Урядом. В жовтні 1998 року, враховуючи вагомий внесок її членів в розвиток української національної культури і ствердження її традицій, Спілці, рішенням Кабінету Міністрів України, було надано статус “Національної” в числі 8 найбільш значущих всеукраїнських творчих спілок.

У 2016 році, Національна спілка архітекторів України отримала статус саморегулівної організації у сфері архітектурної діяльності і їй було делеговано державою надзвичайно відповідальне повноваження — професійну атестацію архітекторів, підвищення їх кваліфікації.

За дорученням правління

Національної спілки

архітекторів України

 

Президент Спілки,

Заслужений архітектор України,

двічі лауреат Державної премії

України в галузі архітектури                                                            В.М. Гусаков

(с) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 709 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<